BİZİM  MARMARA

PLATFORMU  ve  GİRİŞİM  GRUBUNA 

DAVETİMİZDİR 

 

 

Sayın …………………………..

 

 

       Bu mektup ve ekindeki proje;  “Marmara Denizi’ndeki yaşamı tamamen kaybetme ile sonuçlanabilecek olası bir ekolojik felaketi önleyebilmek” için, küçük çabaların birleştirilmesiyle, büyük başarılar elde edilebileceği bilinç ve inancı ile hazırlanmıştır.

       Yine bu mektup ve ekindeki proje;   “Marmara Denizi’nin yüzülemez derecede kirli olduğu” ve “balık çeşidinin fevkalade düzeyde azalmış ve bunun da daha ne kadar korunabileceğinin bilinemediği” gerçeğini ve artık HEP BİRLİKTE BİR ŞEYLER YAPMANIN gerekliliğini ortaya koymaktadır....Devamını OkuX KAPAT

PROJE YÜRÜTÜCÜLÜĞÜ:

     Çalışmalara “Bizim Marmara Girişimi” adlı küçük bir gönüllü, doğa ve deniz sevdalısıgirişimci grupla başlanmış olup, bu grubun geliştirilmesi için çaba harcanacaktır.

      Sorunun çözümünde görevli ve yetkili olan merkezi ve yerel yönetimler ile çözüme yol gösterecek olan bilim kuruluşları, meslek odaları ve barolar “çözüm ortağı” olarak belirlenmiştir.

       Platformun oluşması sonrasında sekretarya işlemleri için bir derneğin veya bir proje ortağımızın ofisinin kolaylaştırıcılığından yararlanılacaktır. Platformun bir kuruluşa çevrilmesi gerektiğinde dernekleşme düşünülecektir.

       Projeye “Bizim Marmara Girişimi” adına Av. Ömer AYKUL ve Dr. Arif ÇAĞLAR yürütücülüğünde başlanmıştır.


ETKİNLİKLER

Newsletter


YAZARLAR